<![CDATA[ blogs e-noticies: Eva Parera ]]> <![CDATA[ Hi ha un vot que ho decideix tot: el seu ]]> ... ]]> Thu, 19 May 2011 12:35:00 +0200 <![CDATA[ Un Estat legal, però deslleial i injust ]]>
El govern Zapatero, per quadrar les... ]]>
Tue, 03 May 2011 10:08:00 +0200
<![CDATA[ Prosperitat comença amb ‘a’ d’austeritat ]]> ... ]]> Thu, 28 Apr 2011 08:24:00 +0200 <![CDATA[ Missatges apocalíptics de l’oposició ]]>
Que es queixin que el... ]]>
Thu, 14 Apr 2011 10:12:00 +0200
<![CDATA[ Cent dies de canvi ]]> ... ]]> Thu, 07 Apr 2011 08:08:00 +0200 <![CDATA[ La importància del primer pas ]]> ... ]]> Thu, 31 Mar 2011 10:04:00 +0200 <![CDATA[ Una cimera oberta a tot i a tothom ]]>
La voluntat del govern de CiU queda... ]]>
Thu, 24 Mar 2011 08:21:00 +0200
<![CDATA[ Prioritzar no vol dir retallar, sinó posar ordre ]]> ... ]]> Thu, 17 Mar 2011 08:32:00 +0200 <![CDATA[ El malson d’una vaga ]]>
És evident que el treballadors d’AENA tenen tot el dret del món a plantejar les... ]]>
Thu, 10 Mar 2011 08:01:00 +0200
<![CDATA[ La generositat de Zapatero amb els diners dels altres ]]> ... ]]> Thu, 03 Mar 2011 08:20:00 +0200